Mielec

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
159 000
Powierzchnia
62
Cena za m²
2565
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Mielec. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Mielec. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Do sprzedania lokal na I piętrze dwukondygnacyjnego, wolnostojącego budynku w bardzo atrakcyjnej, zielonej okolicy, przy ślepej ulicy (Starówka). Lokalizacja idealna na przykład dla rodziny z dziećmi ze względu na niewielki ruch samochodów (tylko dojazd do domów), dużą bliskość szkół, przystanków MKS i miejskich atrakcji. Mieszkanie do generalnego remontu, z możliwością przebudowy, dzięki której można uzyskać dodatkowe 20 m2 powierzchni mieszkalnej. Dużym plusem jest miłe i bezproblemowe sąsiedztwo. Budynek stoi na ogrodzonej, 3-arowej działce: widok z okien rozpościera się na zielone tereny bulwarów oraz sad.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m²
  • 1 piętro
  • Mielec
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Mielec Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.