Gdańsk Orunia
ul. Granitowa
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
469 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
9771
Piętro
5 / winda
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Orunia, ul. Granitowa. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

POŚREDNIKOM DZIĘKUJE, NIE SKORZYSTAM!!!Jasne i bardzo ciepłe, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2020 roku, z balkonem.

Kuchnia z oknem wyposażona jest w zabudowę na wymiar (płyta gazowa, piekarnik elektryczny, lodówka, okap), w łazience znajduje się wanna. W pokojach na podłodze świeżo cyklinowany parkiet a w przedpokoju, kuchni i korytarzu kafle. W całym mieszkaniu okna pcv (we wszystkich oknach rolety zaciemniające) i nowe parapety. W korytarzu zabudowa typu komandor oraz szafki na wymiar do liczników.

Do mieszkania przynależy piwnica (2m2). Miejsca parkingowe ogólnodostępne pod blokiem.

Ogrzewanie miejskie w czynszu (brak liczników), ciepła woda z kranu, czynsz do spółdzielni ok. 500 zł,Mieszkanie dobrze skomunikowane z resztą miasta. Przystanek autobusowy oddalony 2 min spacerem od bloku. Do Parku Oruńskiego 10 minut spacerem. W pobliżu w pełni rozwinięta infrastruktura: sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła , kościół ,park oraz wiele innych. Szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiejskiej.Zapraszam na prezentację!

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • 5 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1980 roku
  • Gdańsk, Orunia, ul. Granitowa
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 3 dni temu
Gdańsk Orunia, Granitowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.