Łódź Śródmieście
ul. Gdańska
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
149 000
Powierzchnia
32
Cena za m²
4656
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1920
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Gdańska. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Mieszkanie Kawalerka 32m2 przy samej Manufakturze ul Gdańska 7 okazja

Posiadam do sprzedania mieszkanie w pięknej i zadbanej kamienicy w ścisłym centrum miasta przy samej Manufakturze (odległość od Manufaktury - 150m czyli 2 min pieszo).
Tylko 450m - 5min pieszo od Akademii Muzycznej, 6 minut autem od Uniwersytetu Medycznego.
Kamienica: została gruntownie odremontowana, zarówno dach, klatka schodowa jak i elewacja. Na każdej klatce, jak i przed kamienicą jest monitoring. Do budynku prowadzi brama wjazdowa na pilota/kod. znajduje się tu również duże podwórko z monitorowanymi miejscami parkingowymi .

Mieszkanie znajduje się przy ul. Gdańskiej 7 o powierzchni użytkowej 19,83 m 2 (taka jest pow. użytkowa i tylko od takiej powierzchni płacimy niski czynsz, jednak mieszkanie po podłodze ma , aż 32m2 powierzchni całkowitej!

Mieszkanie składa się z dużego pokoju 25m2 (możliwość łatwego wydzielenia 2 pokoju), osobnej kuchni i łazienki.

Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, trzy okna wychodzące na podwórze, dzięki czemu w mieszkaniu jest cicho mimo , że znajdujemy się w ścisłym centrum miasta.

Doskonały dostęp do komunikacji miejskiej i dojazd do łódzkich uczelni wyższych. W bezpośrednim sąsiedztwie Żabka, Biedronka, piekarnia, warzywniak, biblioteka, restauracje i inne.

Instalacje doprowadzone do mieszkania: woda, prąd, gaz.
Mieszkanie idealne dla inwestora - do generalnego remontu na najem krótkoterminowy lub długoterminowy lub też dla studentów , młodych ludzi którzy szukają swojego pierwszego lokum.

Mieszkanie stanowi świetną lokatę kapitału, która jest idealnym zabezpieczeniem oszczędności przed rosnącą inflacją.

Możliwość obejrzenia o każdej porze / 7dni w tygodniu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy bez windy z 1920 roku
  • Łódź, Śródmieście, ul. Gdańska
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Śródmieście, Gdańska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.