Nieruchomość komercyjna na sprzedaż bez pośredników Warszawa Wola ul. Karolkowa
95 000 zł
4 524 zł/m²
21 m²
Warszawa Wola, Karolkowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam garaż w ciągu garażowym u zbiegu ulic Leszno i Karolkowa, na Woli. Powierzchnia 21 m2, cena do negocjacji.
-
ul. Karolkowa, Warszawa Wola
-
Na sprzedaż garaż/miejsce parkingowe o powierzchni 21 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
19000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
19000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy