Łódź Chojny
ul. Okręgowa
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
310 000
Powierzchnia
51
Cena za m²
6072
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Okręgowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Okręgowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Okręgowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Okręgowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Okręgowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Okręgowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Okręgowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Okręgowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam bezpośrednio 51 m2 mieszkanie w kamienicy na parterze. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i dwóch pokoi. Położone jest w spokojnej okolicy na Chojnach przy ulicy Okręgowej. Budynek posiada zamknięte podwórze. Na całej posesji mieszkają 4 rodziny. W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont. Wymienione zostały: instalacje elektryczne i hydrauliczne, okna, podłogi. Zastosowano ogrzewane centralne z pieca na pelet co stanowi niski koszt ogrzewania. 

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,05 m²
  • parter w 1-piętrowej kamienicy
  • Łódź, Chojny, ul. Okręgowa
  • Ogródek, aneks kuchenny
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Chojny, Okręgowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.