Wołomin

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
190 000
Powierzchnia
30
Cena za m²
6333
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Wołomin. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Wołomin. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Wołomin. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Wołomin. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Wołomin. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Wołomin. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Sprzedam luksusowe mieszkanie 62 m/2 składający się z dużego salonu z aneksem kuchennym jadalnią, trzema sypialniami, WC osobno + WC w łazience, balkon 5 m/2. Obecnie mieszkanie funkcjonuje jako dwie niezależne kawalerki o powierzchni 31 m/2 każde. Mieszkanie mieści się w Wołominie w budynku trzypiętrowym, na drugim pietrze. Mieszkanie jasne, słoneczne w spokojnej okolicy. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną KW.
Kawalerki odświeżone, gotowe do zamieszkania. W skład tych mieszkań wchodzą, widne kuchnie, łazienki, przedpokój oraz balkon. Osiedle zadbane, z dużą ilością zieleni i miejscami parkingowymi. W pobliżu place zabaw, sklepy, kościół, szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe, blisko do WKD.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m²
  • 2 piętro w 3-piętrowym bloku
  • Wołomin
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Wołomin Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.