Dąbrowa Górnicza Mydlice

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
170 000
Powierzchnia
34
Cena za m²
5000
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1983
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Mydlice. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

ZAMIENIĘ
mieszkanie własnościowe w DĄBROWIE GÓRNICZEJ "Mydlice" na większe w PSZCZYNIE, Goczałkowicach, Strumieniu lub okoliach za dopłatą z naszej strony.

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie 2 pokojowe 34m kw. z balkonem na III piętrze bloku z windą, ogrzewanie, ciepła woda, c.o. z sieci miejskiej. Atrakcyjna lokalizacja dobrze skomunikowana, spokojna okolica blisko sklepy, szkoła i kościół. Zapraszamy do kontaktu tel.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m²
  • 3 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1983 roku
  • Dąbrowa Górnicza, Mydlice
  • Balkon, piwnica
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Dąbrowa Górnicza Mydlice Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.