Kraków Bieżanów
ul. Henryka i Karola Czeczów
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
zapytaj
Powierzchnia
26
Cena za m²
-
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Termin odbioru
2023 I kw.
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieżanów, ul. Henryka i Karola Czeczów. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieżanów, ul. Henryka i Karola Czeczów. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieżanów, ul. Henryka i Karola Czeczów. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieżanów, ul. Henryka i Karola Czeczów. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieżanów, ul. Henryka i Karola Czeczów. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieżanów, ul. Henryka i Karola Czeczów. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieżanów, ul. Henryka i Karola Czeczów. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieżanów, ul. Henryka i Karola Czeczów. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieżanów, ul. Henryka i Karola Czeczów. Zdjęcie 9
Lista zdjęć
DeweloperDEVELIA
Numer lokaluB20/030

Nowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,28 m2 w inwestycji Słoneczne Miasteczko dewelopera DEVELIA, na parterze pod adresem ul. Henryka i Karola Czeczów, Kraków Bieżanów. Planowany termin oddania to I kwartał 2023 roku.

Słoneczne Miasteczko to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Osiedle powstaje w południowo-wschodniej części miasta, przy ulicy Henryka i Karola Czeczów, stanowiąc część Osiedla Złocień w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Mimo spokojnej lokalizacji osiedle cechuje się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, w niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajdziemy liczne sklepy, przedszkola, żłobki, szkołę, czy przychodnię zdrowia. Z całą pewnością dodatkowym atutem s... więcej >

Kraków Bieżanów, Henryka i Karola Czeczów Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:

Podobne mieszkania w inwestycji Słoneczne Miasteczko:

1 pok.
26.38 m²
parter
zapytaj
1 pok.
26.38 m²
1 piętro
zapytaj
1 pok.
26.38 m²
parter
237 415 zł

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania DEVELIA Kraków
Mieszkania DEVELIA Słoneczne Miasteczko Kraków
Mieszkania 1-pokojowe DEVELIA Słoneczne Miasteczko Kraków

Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.