Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój
pl. Piastowski
lokal na sprzedaż

Cena
145 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
3625
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój, pl. Piastowski. Zdjęcie 1 Lokal Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój, pl. Piastowski. Zdjęcie 2 Lokal Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój, pl. Piastowski. Zdjęcie 3 Lokal Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój, pl. Piastowski. Zdjęcie 4 Lokal Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój, pl. Piastowski. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Sprzedam lokal użytkowy, nadający się na handel, gastronomię lub usługi (fryzjer, kosmetyczka). Znajduje się on w Jeleniej Górze, w centrum Cieplic, na urokliwej starówce, przy ul. Plac Piastowski. Możliwość parkowania przy lokalu. Do najbliższego przystanku niecałe 100m. W niedalekiej odległości Park Wodny-Termy Cieplickie. Powierzchnia lokalu 40m2 , na którą składa się sala sprzedaży (25m2) oraz zaplecze z toaletą (15m2). Nowa cena: 145tys

  • pl. Piastowski, Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 40 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój, pl. Piastowski Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.