Konin
ul. Mieczysława Karłowicza
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
324 500
Powierzchnia
59
Cena za m²
5 500
Piętro
8 / winda
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Mieczysława Karłowicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Mieczysława Karłowicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Mieczysława Karłowicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Mieczysława Karłowicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Mieczysława Karłowicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Konin, ul. Mieczysława Karłowicza. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Do sprzedania (bez pośredników) lokal mieszkalny położny na 8 piętrze w budynku przy ulicy Karłowicza 9.Dużym atutem lokalu jest jego układ. Mieszkanie ma powierzchnię 59m2 i składa się się z 3 nieprzechodnich pokoi w tym jednego o powierzchni ok 16 m2 do którego przynależy balkon. Ponadto w mieszkaniu jest oddzielna kuchnia, łazienka i wc. Do wszystkich wymienionych pomieszczeń wchodzi się bezpośrednio z przedpokoju. Ponadto do mieszkania przynależy również piwnica.  Kolejnym z atutów mieszkania jest jego lokalizacja. Lokal znajduje się w pobliżu dworca pkp. W niedalekiej odległości jest hipermarket oraz różnego rodzaju pawilony handlowe. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim tzn. wszystkie pomieszczenia zostały odświeżone. Zapraszam do kontaktu

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m²
  • 8 piętro w bloku z windą
  • Konin, ul. Mieczysława Karłowicza
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Konin, Mieczysława Karłowicza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.