Bytom Szombierki
ul. Stanisława Małachowskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
254 000
Powierzchnia
61
Cena za m²
4123
Piętro
3 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

BYTOM SZOMBIERKI - na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Małachowskiego 1.

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,6 m. kw., usytuowane na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, lokal posiada księgę wieczystą.Blok, gdzie znajduje się mieszkanie jest po termomodernizacji, w mieszkaniu wymieniono piony kanalizacyjne.

Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, klatka schodowa po remoncie, 2 windy ( w tym winda towarowa).

Przed blokiem możliwość parkowania samochodów.

W skład mieszkania wchodzi: przedpokój, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, WC i balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie bardzo słoneczne, z ekspozycja okienną na wschód (dwa mniejsze pokoje) i południe (duży pokój i kuchnia).

Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Okolica jest spokojna i zadrzewiona.

W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, place zabaw, sklepy, markety, przystanki autobusowe i tramwajowe. Dobra komunikacja z ościennymi miastami oraz centrum miasta.

 

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela – bez pośrednika.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,60 m²
  • 3 piętro w 10-piętrowym bloku z windą
  • Bytom, Szombierki, ul. Stanisława Małachowskiego
  • Balkon, piwnica
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana przedwczoraj
Bytom Szombierki, Stanisława Małachowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.