Wrocanka Dół
ul. Nadrzeczna
dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
195 000
Powierzchnia
122
Cena za m²
1598
Pow. działki
8100
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1950
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 5 pokoi Wrocanka Dół, ul. Nadrzeczna. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 5 pokoi Wrocanka Dół, ul. Nadrzeczna. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 5 pokoi Wrocanka Dół, ul. Nadrzeczna. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 5 pokoi Wrocanka Dół, ul. Nadrzeczna. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 5 pokoi Wrocanka Dół, ul. Nadrzeczna. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Posiadam na sprzedaż działkę o powierzchni 0,81ha wraz z zabudową tj. budynkiem mieszkalnym częściowo podpiwniczonym, jednokondygnacyjnym ze strychem oraz budynkiem gospodarczym.
Działka znajduje się na terenie wsi Wrocanka w bezpośrednim sąsiedztwie Krosna (7 minut samochodem do centrum miasta). Posiada bezpośredni dostęp do drogi i jest zagospodarowana tzn. nasadzenia z drzew i krzewów ozdobnych oraz owocowych. Cały teren działki jest równy. Lokalizacja zapewnia spokój i ciszę.
Na działce znajduje się budynek mieszkalny o wymiarach zewnętrznych 8 x 10m i powierzchni użytkowej 62,7m2 z dobudowaną w późniejszym czasie częścią o powierzchni użytkowej 58,9m2. Część dobudowana jest w stanie surowym zamkniętym. Do budynku poprowadzone jest przyłącze elektroenergetyczne oraz gazowe. Na działce jest kanalizacja do której istnieje możliwość podłączenia budynku oraz studnia z której istnieje możliwość podłączenia wody.
Cena do negocjacji.

  • ul. Nadrzeczna, Wrocanka Dół, gmina Miejsce Piastowe, powiat krośnieński
  • Dom wolnostojący o powierzchni 122 m², 5 pokoi, wybudowany w 1950 roku
  • Działka 8100 m²
  • Budynek z poddaszem, w stanie do remontu
  • Piwnica
  • Okna plastikowe
  • Dojazd: asfalt
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocanka Dół, Nadrzeczna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.