Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.
Ogłoszenie wstrzymane

Bytom
ul. Stanisława Olejniczaka
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
450 000
Powierzchnia
135
Cena za m²
3 333
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Piekne mieszkanie w uroczej i najbardziej rozchwytywanej lokalizacji w Bytomiu. Zaletą jest położenie - 3 minuty spacerkiem do ogromnego zielonego parku Kachla. Dużym atutem oprócz lokalizacji jest brak styczności z sąsiadami - cisza i spokój w mieszkaniu. Mieszkanie słoneczne, skierowane na południową stronę z przepieknym widokiem na zielone bardzo zadbane podwórko. Bardzo blisko znajduje sie państwowe przedszkole oraz szkoła podstawowa. 
Wewnątrz znajdują się 4 ustawne pokoje, w tym duży salon z kominkiem (z płaszczem wodnym), przedpokój z zabudowaną dużą szafą przesuwną, łazienka z prysznicem i wanną, duża jasna kuchnia oraz duży magazynek, który z powodzeniem może służyć jako biuro.
Mieszkanie przeszło generalny remont 3 lata temu -  wymienione wszystko!!! 
Zrywane były podlogi i ocieplane, ocieplone sciany wełną mineralną od środka, ocieplone sufity, gładzie na scianach, wymienione instalacje: elektryczna, centralnego ogrzewania, kanalizacyjna, wodna. 
W miszkaniu zainstalowane jest ogrzewanie gazowe + kominkowe. Kominek z płaszczem wodnym ogrzewa całe mieszkanie oraz wodę w zbiorniku 120L.   Instalacja ogrzewania jest w cześci grzejnikowa i części podłogowa. Podłogowe ogrzewanie jest w kuchni i łazience. 

Sprzedajemy bez pośredników, z góry bardzo proszę wszystkie biura nieruchomości o nie wysyłanie ofert współpracy.   

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 135 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowej kamienicy
  • Bytom, ul. Stanisława Olejniczaka
  • Piwnica, garaż/miejsce parkingowe
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Bytom, Stanisława Olejniczaka Poland - lokalizacja przybliżona