Bydgoszcz Fordon

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
349 000
Powierzchnia
61
Cena za m²
5 721
Piętro
3
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz Fordon. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

MIESZKANIE 61M2
FORDON- SZYBOWNIKÓW
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w bloku na osiedlu Szybowników w Fordonie . Mieszkanie składa się z pomieszczeń o następujących powierzchniach:
- kuchnia 6,00 m2,
- pokoje: 9, 12, 19 m2,
- łazienka: 2,59 m2,
- wc: 1 m2,
- przedpokój: 9 m2.
Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 5,36 m2. W chwili obecnej klatka schodowa przechodzi gruntowny remont. Blok zarządzany przez Fordońską Spółdzielnię Mieszkaniową. Plastikowe okna. W cenie zabudowa w korytarzu oraz w jednym z pokoi, a także meble kuchenne. Lokalizacja budynku bardzo dobra: blisko markety, przedszkola, szkoły oraz przestronny parking, a także komunikacja miejska. Czynsz na 4 osoby wynosi ok. 640,00 zł. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m²
3 piętro w 4-piętrowym bloku
Bydgoszcz, Fordon
Balkon, piwnica, osobna kuchnia
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
Odrębna własność z księgą wieczystą
Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarkaPośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Karol Kościanek (licencja nr: 12386)

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Bydgoszcz, Fordon
  • Okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Bydgoszcz Fordon Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.