Poznań Antoninek
ul. Leszka
garaż/miejsce parkingowe na sprzedaż

Cena
49 000
Powierzchnia
13
Cena za m²
3712
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Garaż/miejsce parkingowe Poznań Antoninek, ul. Leszka. Zdjęcie 1 Garaż/miejsce parkingowe Poznań Antoninek, ul. Leszka. Zdjęcie 2 Garaż/miejsce parkingowe Poznań Antoninek, ul. Leszka. Zdjęcie 3 Garaż/miejsce parkingowe Poznań Antoninek, ul. Leszka. Zdjęcie 4 Garaż/miejsce parkingowe Poznań Antoninek, ul. Leszka. Zdjęcie 5 Garaż/miejsce parkingowe Poznań Antoninek, ul. Leszka. Zdjęcie 6 Garaż/miejsce parkingowe Poznań Antoninek, ul. Leszka. Zdjęcie 7 Garaż/miejsce parkingowe Poznań Antoninek, ul. Leszka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Oferuję urządzony garaż w hali garażowej na ul. Leszka 31. Wjazd do hali garażowej jedną z dwóch bram - obie sterowane na pilota. Garaż posiada bramę z napędem elektrycznym na pilota, nową instalację elektryczną (nowe oświetlenie i gniazdka elektryczne). W garażu znajduje się duży dębowy blat roboczy i dużo półek. Garaż ogrzewany, w środku grzejnik.

  • ul. Leszka, Poznań Antoninek
  • Na sprzedaż garaż/miejsce parkingowe o powierzchni 13,20 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Poznań Antoninek, Leszka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.