Działka na sprzedaż bez pośredników Zabrze Centrum ul. Opawska
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż wyjątkowo zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 333 m², położona w prestiżowym i lubianym ROD „Nasza Palma”. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, nowoczesność i szybki dojazd.
Działka znajduje się w fantastycznym punkcie – blisko głównej bramy, przy której znajduje się parking. Zapomnij o uciążliwym dźwiganiu zakupów czy narzędzi przez cały ogród – tutaj masz wszystko pod ręką!
Altana to solidny budynek murowany, który został przystosowany do komfortowego wypoczynku:
Nowoczesność: Zamontowane nowe plastikowe okna, które zapewniają ciszę i szczelność oraz wymieniono całe ogrodzenie wokół działki na panelowe.
W pełni wyposażona kuchnia: Wyposażona w zlew oraz zmywarkę,mikrofalówkę,kuchnke (ogromna wygoda na działce!).
Wygodny Salon: Przestronne miejsce do relaksu z rodziną i przyjaciółmi.
Prywatna Toaleta: Czysta i zadbana, znajdująca się bezpośrednio w budynku.Działka jest świetnie zorganizowana. Do altany przynależą osobne pomieszczenia gospodarcze, idealne do przechowywania:
Kosiarki,
Narzędzi ogrodniczych,
Grilla i akcesoriów basenowych.
Powierzchnia 330m² daje idealny balans między przestrzenią do rekreacji a miejscem na własne nasadzenia czy warzywniak. Działka jest gotowa do użytkowania od zaraz – nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
Cena: 52000 PLN
Lokalizacja: ROD „Nasza Palma”
Zapraszam na prezentację!
Zadzwoń i umów się na oglądanie:[numer]
[numer]
Nie przegap okazji – działki w tej lokalizacji i o takim standardzie pojawiają się bardzo rzadko!
-
ul. Opawska, Zabrze Centrum
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 333 m²
-
Dojazd polny
-
Ogrodzenie metalowe
-
Media woda, prąd, gaz nieprzyłączony
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
10000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości
Podobne działki na sprzedaż