Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Leśna Nowy Prażmów

NOWA OFERTA
Działka rod Nowy Prażmów, ul. Leśna. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Nowy Prażmów ul. Leśna

70 000
233 zł/m²
301
Nowy Prażmów, Leśna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD wchodzącej w skład kompleksu działek ROD "SOSENKA" w Nowym Prażmowie, w powiecie piaseczyńskim (ok. 15 km od Piaseczna).

Cena: 70 000 PLN
Powierzchnia działki: 301 m²
Lokalizacja: ul. Leśna 45, Nowy Prażmów

Na działce znajduje się drewniany domek o powierzchni ok. 40 m², składający się z:
- salonu z kominkiem i aneksem kuchennym (22,8m²)
- łazienki z WC, umywalką, prysznicem (4,2m²)
- zadaszonego tarasu (12,7 m²).
Domek posiada również poddasze, służące obecnie jako miejsce do przechowywania.

Media:
- woda ze studni
- prąd
- gaz z butli
- własne szambo.

Domek jest w dobrym stanie, gotowy do przejęcia, nie wymaga specjalnych nakładów finansowych. W ubiegłym roku ściany zewnętrzne domku oraz taras zostały odświeżone specjalistycznym impregnatem do drewna.

W cenie:
- wyposażenie domku (lodówka, płyta gazowa, mikrofalówka, sprzęt kuchenny, TV z dekoderem, stolik + krzesła, regały, szafki, łóżko)
- sprzęt ogrodniczy (kosiarka, podkaszarka, podstawowe narzędzia ogrodnicze).

Na terenie działki można zaparkować dwa samochody, jest również miejsce na strefę rekreacyjną.

Zapraszam,

Wojciech

  • ul. Leśna, Nowy Prażmów, gmina Prażmów, powiat piaseczyński  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 301 m²  
  • Media woda, szambo
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
14000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat