Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Romana Dmowskiego Poznań Górczyn

NOWA OFERTA
Działka rod Poznań Górczyn, ul. Romana Dmowskiego. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Poznań Górczyn ul. Romana Dmowskiego

69 000
122 zł/m²
565
Poznań Górczyn, Romana Dmowskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

DZIAŁKA ROD Z KLIMATEM – CISZA, ZIELEŃ I PRZESTRZEŃ DLA PSA | POZNAŃ GÓRCZYN

Szukasz miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć od miasta, ludzi i hałasu — bez wyjeżdżania kilkudziesięciu kilometrów za Poznań?

Na sprzedaż wyjątkowa działka ROD przy ul. Dmowskiego 134a w ogrodzie ROD „Hanka” na Górczynie o powierzchni 565 m² + dodatkowa skarpa ok. 300 m².

To miejsce ma bardziej klimat małego sadu i zielonego azylu niż typowej działki ROD.

Na działce znajduje się dużo zieleni i nasadzeń, dzięki którym latem jest bardzo przyjemnie, spokojnie i prywatnie. To świetne miejsce:
– do odpoczynku po pracy,
– dla osób z psem,
– na hamak, grilla i wieczory wśród zieleni,
– dla osób, które marzą o swoim kawałku natury w mieście.

Dużym atutem jest przestrzeń — działka daje poczucie swobody i nie jest „ściśnięta” jak wiele innych RODów.

Lokalizacja:
ROD przy ul. Dmowskiego / okolice pętli Górczyn.
Bardzo dobry dojazd komunikacją i samochodem, a jednocześnie po wejściu na działkę czuć spokój i odcięcie od miasta.

Media:
– prąd całoroczny
– woda sezonowa

Cena: 69 000 zł
Jestem otwarta na rozsądne negocjacje dla zdecydowanej osoby.

Jeśli szukasz miejsca bardziej do życia i odpoczynku niż „kolejnej działki” — zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.

  • ul. Romana Dmowskiego, Poznań Górczyn  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 565 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
14000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat