Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Księcia Józefa Kraków Bielany

NOWA OFERTA
Działka rod Kraków Bielany, ul. Księcia Józefa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Kraków Bielany ul. Księcia Józefa

110 000
180 zł/m²
612
Kraków Bielany, Księcia Józefa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Działka ROD Drogowiec Kraków
Witam, mam na sprzedaż działkę narożną w ROD Drogowiec w Krakowie w okolicy ulicy Rybnej. Są tylko jedni bezpośredni sąsiedzi.

Działka ma powierzchnię ok 612m² (jest to chyba największa działka w tym ogrodzie), znajdują się na niej dwa zabudowania w których jest prąd oraz woda.
Jest w całości ogrodzona.
Poza ogrodzeniem jest dodatkowo 70m² z nasadzeniami.
Domek letniskowy szkieletowy, z zewnątrz pokryty sidingiem o powierzchni użytkowej 22m² + taras 6m², domek gospodarczy drewniany z toaletą o powierzchni użytkowej 10m²
Na dachach obu jest gruba blacha trapezowa.

Na działce jest mnóstwo nasadzeń:
porzeczki czarne i czerwone, borówki amerykańskie, ostrężnica, winogrono, maliny, truskawki, brzoskwinie, wiśnie, czereśnie, jabłoń, piwonie, tulipany, krokusy, lilie, róża, rododendron i wiele innych.
Na większości powierzchni jest trawa, są też wysokie tuje oraz cis.

Wejście na działkę znajduje się przy drodze asfaltowej, jest możliwość zaparkowania kilku samochodów bezpośrednio przy bramce.
W tym roku ma być zmieniane ogrodzenie zewnętrzne.

Cena 110000zł do rozsądnej negocjacji po zobaczeniu działki.

  • ul. Księcia Józefa, Kraków Bielany  
  • Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 612 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie metalowe
  • Media woda, prąd
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
22000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat