Działka na sprzedaż bez pośredników Bytom ul. Samotna
52 000 zł
208 zł/m²
250 m²
Bytom, Samotna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 1 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż Ogródek działkowy w Bytomiu przy ul. Samotnej. Ogródek nr 88.
Wymieniona instalacja elektryczna, nowe okno. Papa na dachu wymieniona 5 lat temu.
Jabłoń, porzeczki, agrest i maliny oraz tunel foliowy.
-
ul. Samotna, Bytom
-
Na sprzedaż działka ROD o powierzchni 250 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
10000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
10000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości