Rybnik Boguszowice
ul. Wojciecha Bogusławskiego
działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Działka rekreacyjna Rybnik Boguszowice, ul. Wojciecha Bogusławskiego
Cena
135 000
Powierzchnia
360 m²
Cena za m²
375
Rybnik Boguszowice · 135 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka rekreacyjna Rybnik Boguszowice, ul. Wojciecha Bogusławskiego. Zdjęcie 1
Działka rekreacyjna Rybnik Boguszowice, ul. Wojciecha Bogusławskiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 4 100 zł na prowizji pośrednika!

Witam! Do sprzedania działka rekreacyjna o pow. ok 360 m2 . w ROD Rozkwit w dzielnicy Boguszowice. działka posiada około 2 letni domek rekreacyjny Całoroczny! o pow. 35 m2 z poddaszem użytkowym, huśtawkę , trampolina , domek dla dzieci , wymurowany piec do pizzy , wędzarnik i piec (kaflok) , taras (altana) , schowek na narzędzia , z tyłu domku donice na warzywniaka . Do działki możliwy dojazd drogą leśną pod bramę , od bramy działka znajduje się w drugiej linii. Na działce zamontowany monitoring , w każdej chwili można wejść na aplikację i sprawdzić obraz z kamer. po więcej informacji zapraszam do kontaktu : 60*****35
P.s. Proszę najpierw o informację sms że chcą Państwo skontaktować się ze względu na daną działkę. Ponieważ nie odbieram telefonów od numeru nieznanego.

  • ul. Wojciecha Bogusławskiego, Rybnik Boguszowice
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 360 m².
  • Cena do negocjacji
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela przedwczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.