Działka na sprzedaż bez pośredników Świdry
600 000 zł
95 zł/m²
6 299 m²
Świdry
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę na granicy Łuków - Świdry. Wymiary: 32/20 m.
-
Świdry, gmina Łuków, powiat łukowski
-
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 6 299 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
120000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
120000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości