Działka na sprzedaż bez pośredników Karpacz ul. Fryderyka Chopina
814 000 zł
1 000 zł/m²
814 m²
Karpacz, Fryderyka Chopina
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 24 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Szanowni Państwo,
oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 814 m² na osiedlu skalnym w Karpaczu. Działka ma wymiary 27x32 m.
Dojazd asfaltowy.
Dostępne media:
- prąd (skrzynka z licznikiem)
- woda (na działce z przygotowanym wpięciem)
- kanalizacja (na działce)
- gaz (w drodze)
Oznaczenie w MPZP: teren zabudowy jednorodzinnej i usług turystyki - posiadam aktualny wypis i wyrys.
Działka jest pięknie położona. W przeszłości usunięto większe drzewa, które mogłyby przeszkadzać w przeprowadzeniu inwestycji.
Numer działki: 280.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.
-
ul. Fryderyka Chopina, Karpacz, powiat karkonoski
-
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 814 m²
-
Wymiary Wymiary działki: 27x32 m
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
163000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
163000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości