Działka na sprzedaż bez pośredników Łódź Bałuty ul. Jerzego Toeplitza
1 400 000 zł
426 zł/m²
3 287 m²
Łódź Bałuty, Jerzego Toeplitza
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 42 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Do sprzedania działka o powierzchni 3019m2,z budynkie do generalnego remontu.Do tego droga dojazdowao powierzchni 272m2.
Działka
-
ul. Jerzego Toeplitza, Łódź Bałuty
-
Na sprzedaż działka inna o powierzchni 3 287 m²
-
Numer ewidencyjny działki Dz.186obr0055 Dz.185/3 obr0055
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
280000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
280000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości