Działka na sprzedaż
Cegielnik  

Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 1
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 2
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 3
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 4
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 5
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 6
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 7
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 8
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 9
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 10
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 11
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 12
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 13
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 14
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 15
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 16
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 17
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 18
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 19
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 20
Działka budowlana Cegielnik. Zdjęcie 21

Działka na sprzedaż Cegielnik

239 990
80 zł/m²
3 001
Cegielnik - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Działka budowlana 3001 m² | Cegielnik, gm. Zławieś Wielka | 5 min do Torunia
MACHDOM INVEST NIERUCHOMOŚCI
[email]
Opiekun oferty: Marta Milińska tel. [numer]
Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3001 m², położona w miejscowości Cegielnik (gm. Zławieś Wielka) — zaledwie 5 minut od granic Torunia i około 10 minut od centrum miasta.
Najważniejsze informacje:
Powierzchnia: 3001 m²
Cena: 239 990 zł (79,97 zł/m²)
Wydana decyzja o warunkach zabudowy - możliwość budowy domu jednorodzinnego
Zgoda na doprowadzenie wszystkich mediów (prąd, woda, gaz, kanalizacja)
Działka płaska, porośnięta trawą, gotowa do zagospodarowania
Dojazd drogą gminną
Spokojna, zielona okolica - w sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna, pola i drzewa
Atuty nieruchomości:
Idealna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju z szybkim dojazdem do miasta
Dookoła zieleń, łąki i drzewa, co zapewnia prywatność i przyjemny klimat
Spokojne i przyjazne sąsiedztwo
Możliwość pełnego dopasowania terenu pod własne potrzeby
Działka jest świetnym miejscem pod budowę wymarzonego domu - z dala od zgiełku, ale z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki.
Cena: 239 990 zł (79,97 zł/m²)
Nie przegap tej okazji — skontaktuj się, aby obejrzeć działkę na żywo!
Opiekun oferty: Marta Milińska
tel. [numer] 
MACHDOM INVEST NIERUCHOMOŚCI 
[email]
[email] 

POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI JEST USŁUGĄ PŁATNĄ.
Nasze Biuro Machdom Invest Nieruchomości pobiera jednorazową prowizję po zakończonej transakcji .
Przed każdą prezentacją nieruchomości wymagane jest uzyskanie w Naszym Biurze Statusu Klienta Poszukującego, odbywa się to poprzez podpisanie karty przekazania adresu ( karta jest zobowiązująca dopiero w momencie podjęcia decyzji o zakupie bądź najmie nieruchomości) w przypadku podjęcia decyzji negatywnej, karta nie jest zobowiązująca.
Pośrednik odpowiedzialny Marta Milińska
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

  • Cegielnik, gmina Zławieś Wielka, powiat toruński  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3 001 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
48000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat