Działka na sprzedaż bez pośredników Zgierz
191 520 zł
285 zł/m²
672 m²
Zgierz
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 5 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlaną w centrum Zgierza o wielkości 672 m2.
Blisko do szkoły, przedszkola, hipermarkety Biedronka i Dino, przystanek autobusowy.
Cena jest podana za m2.
Dziękuję za pośredników i biura proszę nie wydzwaniać.
Ogłoszenie grzecznościowe, nie odpowiadam na wiadomości i sms-y, tylko na telefony.
-
Zgierz, powiat zgierski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 672 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
38000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
38000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości