Działka na sprzedaż bez pośredników
Karniowice  

Działka budowlana Karniowice. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Karniowice

360 000
637 zł/m²
565
Karniowice - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 565 m² (5,65 ara) w miejscowości Karniowice (gm. Zabierzów).

Spokojna, zielona okolica.
Szybki dojazd do Krakowa.
Sąsiedztwo domów jednorodzinnych.

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja w pobliżu + światłowód.

Działka idealna pod budowę domu lub jako inwestycja.

Cena: 360 000 zł (do negocjacji).

Zadzwoń i umów się na oglądanie.
https://maps.app.goo.gl/FZpSgE2fdU2Eyjjo9?g_st=afm

  • Karniowice, gmina Zabierzów, powiat krakowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 565 m²  
  • Media kanalizacja
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
72000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat