Działka na sprzedaż bez pośredników Kiki
123 000 zł
115 zł/m²
1 072 m²
Kiki
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dzień dobry.
Sprzedam działkę budowlaną, położoną w miejscowości Kiki, gmina Wodzierady.
Powierzchnia jednej z działek to 1072 m².
Wzdłuż działek przebiega droga asfaltowa, co daje możliwość bezpośredniego zjazdu.
Wzdłuż drogi przebiega przyłącze wody, co dałoby możliwość przyłączenia się do wodociągu gminy.
Zapraszam do obejrzenia.
-
Kiki, gmina Wodzierady, powiat łaski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 072 m²
-
Dojazd asfalt
-
Media woda
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 6 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
25000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
25000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości