Działka na sprzedaż
ul. Promienna Warszawa Targówek

Działka budowlana Warszawa Targówek, ul. Promienna. Zdjęcie 1
Działka budowlana Warszawa Targówek, ul. Promienna. Zdjęcie 2
Działka budowlana Warszawa Targówek, ul. Promienna. Zdjęcie 3
Działka budowlana Warszawa Targówek, ul. Promienna. Zdjęcie 4
Działka budowlana Warszawa Targówek, ul. Promienna. Zdjęcie 5

Działka na sprzedaż Warszawa Targówek ul. Promienna

1 190 000
2 380 zł/m²
500
Warszawa Targówek, Promienna - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Oferta dostępna tylko u nas!
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 500 m², zlokalizowanej w sercu warszawskiego Targówka. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - zarówno pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, bliźniaczą, jak i niewielką wielorodzinną.

Dodatkowo jest opcja zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 892 m2.

LOKALIZACJA I INFRASTRUKTURA
Działka położona jest w bardzo dobrze skomunikowanej części Targówka. W bliskiej odległości znajdują się stacja metra (15 min), przystanki autobusowe (5 min), co zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy. W najbliższym otoczeniu dostępne są liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów rekreacyjnych i parków - idealnych do odpoczynku.

Nieruchomość w pełni uzbrojona:
- prąd,
- gaz,
- woda,
- kanalizacja,
- Internet.
Działka jest ogrodzona i posiada wygodny dojazd drogą asfaltową.

PRZEZNACZENIE (MPZP)
Zgodnie z miejscowym planem działka oznaczona symbolem MNK - przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy bliźniaczej oraz budynków wielorodzinnych do 3-4 lokali. Dopuszczalne są również niewielkie lokale usługowe oraz budynki gospodarcze i garaże.

CENA
Cena działki wynosi 1 190 000 zł, co stanowi doskonałą ofertę dla osób szukających działki pod budowę domu w Warszawie lub inwestycji deweloperskiej.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości.

  • ul. Promienna, Warszawa Targówek  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 500 m²  
  • Wymiary Długość: 25 m, szerokość: 20 m
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie siatka
  • Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
238000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat