Działka na sprzedaż bez pośredników Wiatrowo Wiatrowo-Las
145 000 zł
186 zł/m²
779 m²
Wiatrowo Wiatrowo-Las
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 779 m² w malowniczym krajobrazie Wiatrowa, w miejscowości Wiatrowo Las.
Miejsce to jest wyjątkowo zielone i ciche. Blisko rozlewisko rzeki Wełny, gdzie wiosną lądowisko znalazły żurawie.
Niedaleko Rezerwat Przyrody Dębina.
Z każdej strony działka otoczona jest szumiącym lasem, nieopodal stadnina koni.
W sąsiedztwie kilka zabudowań.
Media w drodze przy domach już powstałych.
Załączam zdjęcia z geoportalu.
Zapraszam do kontaktu.
-
Wiatrowo Wiatrowo-Las, gmina Wągrowiec, powiat wągrowiecki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 779 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
29000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
29000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości