Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Dolna Różan

NOWA OFERTA
Działka budowlana Różan, ul. Dolna. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Różan ul. Dolna

68 900
69 zł/m²
1 000
Różan, Dolna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 10 arów.
Media: woda, kanalizacja, prąd.
Różan ul. Dolna.
Cena: 68900 zł, do negocjacji.

  • ul. Dolna, Różan, powiat makowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 000 m²  
  • Media kanalizacja
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
14000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat