Ożarów Mazowiecki

działka budowlana na sprzedaż

Działka budowlana Ożarów Mazowiecki
Cena
850 000
Powierzchnia
935 m²
Cena za m²
909
Ożarów Mazowiecki · 850 000 zł
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 1
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 2
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 3
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 4
Ożarów Mazowiecki · 850 000 zł
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 1
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 2
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 3
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 4
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 1
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 2
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 3
Działka budowlana Ożarów Mazowiecki. Zdjęcie 4

Na sprzedaż zabudowana, wielofunkcyjna działka w Ożarowie Mazowieckim o bardzo szerokiej możliwości zabudowy - usługowej, mieszkaniowej i mieszkaniowo usługowej. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, oddalona kilkaset metrów od stacji PKP i przystanków autobusowych na trasie Poznańskiej oraz 10 minut samochodem od węzła Mory z wyjazdem na trasy S8 i A2. - dzięki temu działka jest świetnie skomunikowana zarówno z Warszawą jak i z całą Polską.
Działka może zostać wykorzystana pod budowę domu jednorodzinnego z wbudowanymi usługami handlu o powierzchni sprzedaży nie przekraczającej 50m2. Wszystkie media (woda, prąd, gaz, kanalizacja) są doprowadzone do 70 metrowego, murowanego domku posadowionego na działce.
Dom został wybudowany w latach 60/70, posiada podpiwniczenie z garażem, parter i wysokie poddasze. Większość okien wymieniona na PCV, ogrzewanie gazowe dwufunkcyjnym piecem Vaillant. Dach pokryty blachą. Budynek można zaadoptować w celu rozbudowy lub wyburzyć. Obecnie na terenie działki składowane są materiały ogrodnicze, które zostaną uprzątnięte w przypadku sprzedaży działki.
Bezpośrednie sąsiedztwo to ciche osiedle niskiej zabudowy jednorodzinnej, dużo zieleni, spokojne uliczki, przedszkole, szkoła, sklep, plac zabaw - wszystko co potrzebne do mieszkania oraz prowadzenia działalności usługowej.

PARAMETRY

Działka w kształcie prostokąta.
Powierzchnia: 935 m2
Wymiary - 17,5m x 52m
Dojazd drogą gminną asfaltową
Wjazd od zachodu

-?-?-?-?-?-?-?-?MEDIA-?-?-?-?-?-?-?-?-----
-? sieć elektroenergetyczna - na działce,
-? sieć gazowa - na działce,
-? sieć wodociągowa - na działce,
- sieć kanalizacyjna - na działce

-?-?-?-?-?-?-?-?STAN PRAWYNY-?-?-?-?-?-?-?-?-----
Działka posiada uregulowany stan prawy i założoną księgę wieczystą

--------LOKALIZACJA
W odległości:
- 100 m - przedszkole
- 250 m - szkoła podstawowo
- 250 m - plac zabaw
- 900 m - stacja PKP
- 900m - Pizzeria Torino
- 1 km przystanki autobusowe
- 1 km - basen, GOSiR, lodowisko
- 1 km - Urząd Miejski
- 1,3 km - kościół -Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
- 2 km kompleks handlowy - Biedronka, Media Expert, Stacja BP
- 5,8 km - obwodnica Warszawy, węzeł Mory na trasy S8 i A2
- 7,2 km - centrum handlowe Połczyńska, Leroy Merlin, Bricoman
- 15 km - centrum Warszawy

------PLAN ZAGOSPODAROWANIA - WARUNKI ZABUDOWY----

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Ożarów Mazowiecki nieruchomość znajduje się w terenie oznaczonym jako MNu dla których ustala się:
1) przeznaczenie - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług
2) zasady i warunki zagospodarowania:
- dopuszcza się działki o funkcji mieszkaniowej i mieszkaniowo - usługowej,
- dopuszcza się zachowanie istniejących obiektów z możliwością remontów, rozbudowy, przebudowy,
- ustala się lokalizację tylko jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego na nowo projektowanej działce budowlanej,
- maksymalna wysokość budynków mieszkalnych jednorodzinnych - w najwyższym punkcie przekrycia 12,0m n.p.t
- maksymalna wysokość budynków gospodarczych, garażowych - w najwyższym punkcie przekrycia 6,0m n.p.t.
- maksymalna powierzchnia zabudowy budynków gospodarczych i garażowych do 100,0m2,
- powierzchnia zabudowy max. 40% powierzchni działki, a powierzchnia biologicznie czynna na poziomie min 50% powierzchni działki,
- dachy budynków mieszkalnych, dwu lub wielospadowe o nachyleniu połaci dachowych od 15° do 45°, budynków gospodarczych, garażowych, jedno, dwu lub wielospadowe o nachyleniu połaci dachowych do 30°,
- ustala się funkcjonowanie usług tylko w bryle budynków mieszkalnych, mogą one stanowić max. 50% powierzchni użytkowej budynku mieszkalnego, usługi handlu o powierzchni sprzedaży nie przekraczającej 50m2,

?Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz obejrzenia działki. Kontakt możliwy również wieczorami oraz w soboty.

Opiekun oferty - Piotr Borodziński

  • Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski zachodni
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 935 m².
  • Długość: 52 m, szerokość: 17 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: inne
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana wczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.