Działka na sprzedaż bez pośredników Lublin Wrotków ul. Stary Gaj
554 000 zł
461 zł/m²
1 202 m²
Lublin Wrotków, Stary Gaj
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
-
ul. Stary Gaj, Lublin Wrotków
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 202 m²
-
Wymiary Długość: 45 m, szerokość: 29 m
-
Dojazd utwardzony
-
Ogrodzenie siatka
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
111000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
111000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości