Działka na sprzedaż bez pośredników Legnica Stare Piekary ul. Kołodziejska
160 000 zł
94 zł/m²
1 700 m²
Legnica Stare Piekary, Kołodziejska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam działkę budowlaną 242/2 w Legnicy, obręb Stare Piekary, na ul. Kołodziejskiej. Położona w cichej i spokojnej okolicy.
Powierzchnia działki: 17 arów (1700m2).
Dostęp do mediów przy ul. Kołodziejskiej.
Dojazd do działki utwardzoną drogą.
Działka własnościowa.
Zapraszam do kontaktu.
-
ul. Kołodziejska, Legnica Stare Piekary
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 700 m²
-
Dojazd utwardzony
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
32000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
32000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości