Przejdź do wyników wyszukiwania

Działki na sprzedaż Legnica ul. Kołodziejska Najwięcej bez pośredników

Średnia 94 zł/m² 1 oferta
Zobacz najwięcej aktualnych działek na sprzedaż z Legnicy ul. Kołodziejska - najwięcej w Polsce bez pośredników. W maju 2026 najtańsze działki w Legnicy ul. Kołodziejska można kupić za 160 tys zł, a najdroższe za 160 tys zł. Średnie ceny działek w ogłoszeniach sprzedaży to 160 tys zł, natomiast średnia cena za m² to 94 zł.

4
Działka budowlana Legnica Stare Piekary, ul. Kołodziejska

160 000

1700

Nowe

Sprzedam działkę budowlaną 242/2 w Legnicy, obręb Stare Piekary, na ul. Kołodziejskiej. Położona w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia działki: 17 arów (1700m2). Dostęp do mediów przy ul. Kołodziejskiej. Dojazd do działki utwardzoną drogą. Działka własnościowa. Zapraszam do kontaktu....

Zobacz ogłoszenie
Oferty z najbliższej okolicy do 5 km
6
Działka inwestycyjna Rzeszotary, ul. Cegielniana

99 000

987

!!!NOWA CENA!!! Na sprzedaż prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną w Rzeszotarach z MPZP zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Nr działki 74/4 Rzeszotary - powiat Legnica, dogodny dojazd do Legnicy oraz Lubina - kursuje  pociąg. W pobliżu szkoła podstawowa. Działka znajduje się kilka minut spacerem ...

Zobacz ogłoszenie
6
Działka inwestycyjna Kunice

220 000

1111

Na sprzedaż prezentujemy działkę budowlaną  w Kunicach z MPZP  zabudowa mieszkaniowo - usługowa.  Nr działki 694/116 Kunice - powiat Legnica, dogodny dojazd do Legnicy oraz Prochowic - kursuje autobus miejski. W pobliżu żłobek i szkoła podstawowa, przedszkole. Działka o powierzchni 1111 m2  Zaprasz...

Zobacz ogłoszenie
9
Działka budowlana Legnica

125 000

1000

Na sprzedaż działka budowlana w 10 ar w Mąkolicach (Koiszków), 5 km do Legnicy (strefa ekonomiczna). Niespełna 10 km od Jawora. Woda, kanalizacja w drodze. Mąkolice to mała wieś w która jest idealnym miejscem do zamieszkania, w pobliżu świetlica, we wsi Koiszków sklep. Bliska odległość od większych ...

Zobacz ogłoszenie
8
Działka rod Grzybiany

120 000

350

Urokliwa działka ROD z zadbanym domkiem i widokiem na jezioro - ROD Relaks, Grzybiany. Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna, położona na terenie ROD Relaks w Grzybianach. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, odpoczynku i kontaktu z naturą — z tarasu rozpościera się piękny widok na je...