Ogłoszenie usunięte
Dom na sprzedaż bez pośredników Zabrze Mikulczyce
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dom jednorodzinny, wolnostojący, typu kostka. Powierzchnia użytkowa wynosi 158 m2. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 591 m2, zlokalizowanej w spokojnej części Mikulczyc.
Budynek jest ocieplony, posiada okna plastikowe, panele solarne do podgrzewania wody oraz instalację gazową. Jest częściowo podpiwniczony.
Na zewnątrz znajduje się garaż, wędzarnia, składzik oraz dodatkowy budynek, który można zaaranżować lub zdemontować.
Dom jest w trakcie rozpoczętego remontu - na piętrze skuto tynki i posadzki. Dostępny jest gotowy projekt aranżacyjny, zaprezentowany na ostatnich zdjęciach.
Budynek jest wolny od wad prawnych i hipotek. Posiadam świadectwo charakterystyki energetycznej.
Dostępny od zaraz.
-
Zabrze Mikulczyce
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 158 m², 8 pokoi wybudowany w 1973 roku
-
Działka 591 m²
-
Piwnica, garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Materiał budowy cegła
-
Dach papa
-
Okna plastikowe
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie murowane
-
Media woda, prąd, gaz
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Aktualne domy na sprzedaż