DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ 210M2/ WESOŁA/ STARA MIŁOSNA/ SZPITAL CZD/ SZPITAL MIĘDZYLESKI
Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów poszukujących świetnej okazji na rynku nieruchomości.
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW
Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Wspaniale zaprojektowanego domu o powierzchni 210 m2, którego atutem jest przestrzeń i bardzo dobra lokalizacja.
W jego skład wchodzą:
PARTER:
- salon ok. 28m2 z wyjściem na taras
- kuchnia
- wc
- hol
- garaż
PIĘTRO:
- przestronny hol
- pokój ok. 16 m2
- pokój ok. 16 m2
- pokój ok. 16 m2
- łazienka z prysznicem i wanną
- garderoba
PODDASZE:
- strych
Na podłodze: w pokojach dębowy parkiet, a na dole wysokiej jakości gres polerowany.
Rolety antywłamaniowe.
Dom w bardzo dobrym stanie. Istnieje możliwość przearanżowania.
Ekspozycja wschód- zachód.
Pełna własność z założoną Księgą Wieczystą.
Doskonała lokalizacja:
Pełna infrastruktura miejska, która gwarantuje pełen dostęp do infrastruktury usługowo-handlowej. Liczne drogi dojazdowe, bogata oferta komunikacji miejskiej, bliskość obwodnicy, centrum miasta oraz innych dzielnic, a jednocześnie w cichej, zielonej okolicy. Idealne miejsce do zamieszkania .
Odległości:
Szkoła Podstawowa ok.500m, ok. 7 minut pieszo - Przystanek autobusowy ok.200m, ok. 3min. pieszo - Sklep spożywczy 200m - Przychodnia 250m - Szpital CZD ok.4,5km.
Pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu na najlepszych warunkach. Oferujemy bezpłatną konsultację doradcy kredytowego.
Jeśli poszukujesz domu w dogodnie skomunikowanej i spokojnej części Warszawy, umów się na spotkanie już dziś, idealne do zamieszkania lub wynajmu.
Polecam, zachęcam do obejrzenia i kupna.
Bożena
[numer]
- ul. Różana, Warszawa Wesoła
- Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 210 m², 4 pokoje, wybudowany w 2011 roku
- Działka 230 m²
- Budynek w stanie do zamieszkania
- Materiał budowy: cegła, dach: blacha
- Media: woda, gaz
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu