Dom na sprzedaż bez pośredników
Rybnik  

NOWA OFERTA
dom wolnostojący Rybnik. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Rybnik

720 000
4 966 zł/m²
145
Rybnik - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 21 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 145 m², położony na atrakcyjnej działce o powierzchni 10 arów. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy - dom ma sąsiadów jedynie po bokach, natomiast z tyłu rozciąga się teren bez zabudowy oraz zielony lasek, co zapewnia prywatność, ciszę i piękny widok każdego dnia.

Rozkład pomieszczeń:

Piętro:
- łazienka,
- przedpokój,
- sypialnia,
- duży pokój z możliwością podziału na dwa mniejsze.

Parter:
- przestronny pokój,
- osobna toaleta,
- jasny salon z kuchnią.

Dodatkowe atuty:
- garaż,
- kotłownia,
- piec na ekogroszek klasy 5,
- dom ocieplony styropianem,
- brak piwnicy, co oznacza mniej kosztów utrzymania i więcej praktycznej przestrzeni.

To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia blisko natury, a jednocześnie z wygodnym układem pomieszczeń i dużą działką.

Cena: 720 000 zł

  • Rybnik  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 145 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 1 000 m²  
  • Budynek z aneksem kuchennym  
  • Piwnica, garaż  
  • Ogrzewanie węglowe
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
144000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat