Dom na sprzedaż bez pośredników
Policko  

NOWA OFERTA
dom wolnostojący, 6 pokoi Policko. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Policko

750 000
5 441 zł/m²
137
6 pok.
Policko - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 22 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 137,85m2.

Dom składa się z 6 pokoi, kuchni z jadalnią, WC i łazienki. Z jadalni jest wyjście na przestronny taras z widokiem na ogród. Pomieszczenia są ustawne i dobrze doświetlone.

Dom posiada przyłącze gazowe oraz ogrzewanie - pompę ciepła i kominek na drewno. Dodatkowo jest fotowoltaika i monitoring.

W cenie nieruchomości oferowane jest również umeblowanie i inne wyposażenie.

Dom jest w całości podpiwniczony - idealny dla osób poszukujących dodatkowej przestrzeni użytkowej. Dodatkowo na działce jest budynek gospodarczy.

Dużym atutem nieruchomości jest również zagospodarowany piękny ogród, zapewniający prywatność i relaks.

Cała nieruchomość położona jest na dużej działce - 30 arów, w miejscowości Policko - co zapewnia ciszę i komfort codziennego życia. Odległość od domu do rynku miejskiego w Resku jest tylko ok. 900 metrów.

Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz umówienia się na oględziny nieruchomości.

Więcej informacji pod numerem telefonu 

Cena nieruchomości - 750 tys. zł (do niewielkiej negocjacji).

  • Policko, gmina Resko, powiat łobeski  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 137,85 m², 6 pokoi  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 3 000 m²  
  • Taras, piwnica  
  • Ogrzewanie gazowe
  • Media gaz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
150000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat