Ogłoszenie usunięte
Dom na sprzedaż bez pośredników Nowa Kuźnia ul. Prószkowska
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 160 m².
Nieruchomość posiada 6 pokoi oraz poddasze do zagospodarowania o powierzchni 50 m². Po zagospodarowaniu powierzchnia mieszkalna wynosi około 210 m². Garaż o powierzchni 60 m² i stodoła o powierzchni 170 m². Stodoła w części podpiwniczona.
Działka o powierzchni 50 arów, świetna pod rozbudowę, rekreację czy działalność gospodarczą. Działka w tylnej części graniczy z Rezerwatem przyrody Stawem Nowokuźnickim.
Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. Znajdziesz się w cichej, podmiejskiej okolicy, w bliskim sąsiedztwie lasu i stawu. Odległość od granicy Opola to tylko 5 km. W bliskiej odległości 200 metrów znajduje się przystanek autobusu miejskiego, linia 80.
Dom składa się z parteru oraz pierwszego piętra:
• Na parterze znajdują się: trzy pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka oraz hol.
• Na pierwszym piętrze znajdują się: 3 pokoje i hol z wejściem na balkon oraz strych.
Dom ogrzewany jest piecem centralnym na węgiel. Ciepła woda z bojlera elektrycznego lub z pieca centralnego.
Sprzedaż nieruchomości bez pośredników.
-
ul. Prószkowska, Nowa Kuźnia, gmina Prószków, powiat opolski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m², 6 pokoi
-
Działka 5 000 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
-
Balkon, piwnica, garaż
-
Ogrzewanie węglowe
-
Materiał budowy cegła
-
Dach dachówka
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie murowane
-
Media woda, kanalizacja, prąd
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Aktualne domy na sprzedaż