Dom na sprzedaż bez pośredników Piastów ul. Elizy Orzeszkowej
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 49 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Oferuję na sprzedaż przestronny dom w zabudowie wolnostojącej, wybudowany w 1999 roku. Nieruchomość ma 225 m² powierzchni i znajduje się na działce o wielkości 900 m². Dom posiada 5 pokoi, piwnicę oraz garaż.
Wnętrze jest w dobrym stanie, gotowe do zamieszkania. Ogrzewanie gazowe oraz energetyczny certyfikat B- zapewniają komfort użytkowania.
Lokalizacja jest bardzo dogodna. Dom znajduje się w mieście z łatwym dostępem do komunikacji. W pobliżu znajdziesz wiele punktów usługowych, takich jak:
- sklepy spożywcze (Lidl, Dino)
- lokale gastronomiczne (Villa Estera, Bar Azja Smok)
- parki (Park im. Ludwika Trylskiego)
- szkoły i przedszkola.
Bliskość przystanków autobusowych oraz stacji kolejowej ułatwia codzienne podróże. To idealne miejsce dla rodzin oraz osób ceniących sobie wygodę.
Nie czekaj! Zadzwoń i umów się na prezentację tego wyjątkowego domu już dziś!
-
ul. Elizy Orzeszkowej, Piastów, powiat pruszkowski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 225 m², 5 pokoi wybudowany w 1999 roku
-
Działka 900 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania
-
Piwnica, garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Materiał budowy cegła
-
Dach blacha
-
Okna plastikowe
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie murowane
-
Media woda, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
330000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż