Ogłoszenie usunięte
Dom na sprzedaż bez pośredników Kąty Węgierskie ul. Kościelna
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż dom w Kątach Węgierskich. Połowa bliźniaka położona na bardzo ładnie utrzymanym osiedlu domów bliźniaczych. budynek został ukończony w 2015r. Dom ma powierzchnie użytkową 165m2 (całkowita 220m2) i położony jest na prostokątnej działce o powierzchni 611m2.
Rozkład pomieszczeń:
Parter:
Wiatrołap 2 m2
salon z kuchnią 41 m2
korytarz 5 m2
biuro 10 m2
WC z prysznicem 2 m2
pomieszczenie gospodarcze 12 m2
garaż 17 m2
klatka schodowa 3 m2
Piętro 1:
sypialnia 17 m2
sypialnia 19 m2
sypialnia 10 m2
garderoba 6 m2
łazienka 8,5 m2
korytarz 5,5 m2
taras 8 m2
taras 2 m2
Do domu wchodzimy przez wiatrołap. Na wprost od wejścia jest przestronna część dzienna domu składająca się z salonu oraz z otwartej kuchni. Na paterze znajduje się również pokój biurowy, łazienka z prysznicem, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Z salonu można wyjść na taras wyłożony kostką. Ogród jest zaaranżowany - jest miejsce na wypoczynek oraz duża ilość roślin, siatka na krety na całej powierzchni, nawodnienie.
Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, garderoba, łazienką z wanną oraz wyjście na poddasze. Dom jest wyposażony w zabudowę kuchenną oraz sprzęt AGD.
Działka jest ogrodzona. Dom jest wyposażony w klimatyzację, drzwi antywłamaniowe, alarm, monitoring.
W najbliższej okolicy znajduje się sklep spożywczy przystanek autobusowy, żłobek, przedszkole, las i paczkomat :)
Dom typu smarthome - możliwość sterowania z poziomu telefonu, oświetleniem w ogrodzie, elewacyjnym. Sterowanie nawodnieniem, monitoring, czujniki czadu, zalania i wiele innych.
Uzbrojenie działki w media to prąd, gaz, woda oraz bezobsługowa oczyszczalnia ścieków, światłowód, CO(kaloryfery, ogrzewanie podłogowe) i CWU podgrzewana energooszczędnym piecem gazowym Viessmann.
-
ul. Kościelna, Kąty Węgierskie, gmina Nieporęt, powiat legionowski
-
Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 165 m², 5 pokoi wybudowany w 2014 roku
-
Działka 611 m²
-
Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
-
Taras, bez piwnicy, garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Dach dachówka
-
Okna plastikowe
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie metalowe
-
Media woda, oczyszczalnia przydomowa, prąd, gaz
-
Wyposażenie internet, klimatyzacja, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
-
Cena do negocjacji
-
Świadectwo Energetyczne
Domy – popularne miejscowości
Aktualne domy na sprzedaż