Dom na sprzedaż Łomianki Dolne ul. Azalii
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Dom dla rodziny z przyszłością - komfort, ekologia i nowoczesność w Łomiankach Dolnych
Przestronny, nowocześnie wykończony dom o powierzchni 195 m², idealny dla 5-7 osobowej rodziny, która ceni komfort życia i świadome podejście do eksploatacji nieruchomości. Położony w spokojnej okolicy Łomianek Dolnych, nieopodal rzeki Wisły, na działce 2969 m² z możliwością podziału.
Przestrzeń dla całej rodziny
Parter (141 m²) to otwarta przestrzeń dzienna, gdzie salon z kominkiem łączy się z jadalnią i kuchnią wyposażoną w oddzielną spiżarnię. Z salonu wyjście na taras (częściowo zabudowany szklanymi, rozsuwanymi drzwiami). Dodatkowo sypialnia z wyjściem na taras, łazienka z prysznicem, pralnia z dostępem do garażu i pomieszczenia gospodarczego.
Poddasze (109 m²) oferuje prywatną strefę: 3 sypialnie z własnymi garderobami, 2 łazienki oraz duży pokój wielofunkcyjny - idealny na domowe kino, siłownię lub dodatkowy pokój dla dorastających dzieci.
Wysoki standard i dbałość o detale
Podłoga w salonie i sypialniach z jasnego dębu, w częściach wspólnych gres z ogrzewaniem podłogowym. W salonie klimatyzacja zapewnia komfort w upalne dni. Dach pokryty dachówką ceramiczną, okna w większości drewniane, pozostałe PCV-ALU.
Energooszczędność i niezależność
Dom zaspokoi gusta wymagających nabywców również pod względem technicznym:
• Ogrzewanie: Pompa ciepła z wbudowanym zasobnikiem CWU (brak konieczności dodatkowego zbiornika)
• Energia: Panele fotowoltaiczne z magazynem energii
• Woda: Własna studnia ze stacją uzdatniania i zmiękczaczem wody
• Dodatkowo: Szambo, system odprowadzania deszczówki do zbiorników perforowanych, ocieplony budynek
Bezpieczeństwo i wygoda
Teren działki ogrodzony z każdej strony (częściowo kute przęsła), system alarmowy, domofon z kamerą, garaż dwustanowiskowy. Ogród z systemem nawadniania, w gratisie kostka brukowa na 300 m². Internet światłowodowy. Dojazd drogą szutrową, media miejskie (woda, kanalizacja, gaz) w sąsiedniej ulicy Brzegowej.
Lokalizacja: Łomianki Dolne, spokojna okolica blisko Wisły, działka 2969 m² z możliwością podziału.
Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter
reklamowy i poglądowy. Informacje te są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy
(art. 71 Kodeksu cywilnego).
-
ul. Azalii, Łomianki Dolne, gmina Łomianki, powiat warszawski zachodni
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 195 m², 7 pokoi wybudowany w 2019 roku
-
Działka 3 000 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania
-
Garaż
-
Materiał budowy cegła
-
Dach dachówka
-
Dojazd utwardzony
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dzisiaj
500000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż