Dom na sprzedaż bez pośredników Legnica ul. Henryka Sienkiewicza
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 24 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
NOWA INWESTYCJA W LEGNICY - NOWOCZESNY DOM Z OGRODEM
Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Legnicy. Idealna propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w domu z ogrodem, a jednocześnie mieć dobry dostęp do infrastruktury miejskiej.
Inwestycja realizowana jest w 2025 roku. Każdy segment posadowiony jest na działce o powierzchni ok. 350 m². Dom jest dwukondygnacyjny z garażem w bryle budynku, o powierzchni użytkowej 108,56 m², zaprojektowany według projektu ARCHON - Dom w Murajach GR2.
UKŁAD POMIESZCZEŃ
Parter stanowi funkcjonalną i jasną strefę dzienną. W jego skład wchodzą: wiatrołap z bezpośrednim wejściem do garażu, WC, hol, kuchnia oraz przestronny salon połączony z jadalnią. Z salonu prowadzi wyjście na ogród o powierzchni od 150 do 250 m², co daje duże możliwości aranżacyjne i przestrzeń do wypoczynku.
Piętro to komfortowa strefa prywatna - znajdują się tu cztery sypialnie, łazienka oraz korytarz.
GARAŻ
Garaż jednostanowiskowy usytuowany jest w bryle budynku i wyposażony w automatyczną bramę firmy WIŚNIEWSKI.
STANDARD WYKONANIA
Dom budowany z dbałością o jakość i trwałość zastosowanych materiałów:
- dach pokryty dachówką
- okna PCV trzyszybowe firmy VEKA
- pustak ceramiczny WINERBERGER
- elewacja ocieplona
- ocieplenie dachu wełną mineralną
- ogrzewanie gazowe - piec gazowy
MEDIA
woda, kanalizacja, prąd, gaz
LOKALIZACJA
Nieruchomość zlokalizowana w Legnicy na osiedlu Sienkiewicza, w spokojnej okolicy z dobrym dostępem do drogi głównej. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, przystanek autobusowy oraz tereny zielone. Dogodny dojazd do centrum miasta oraz szybki wyjazd w kierunku drogi ekspresowej S3 i autostrady A4.
Przewidywany termin zakończenia inwestycji: II kwartał 2026 roku.
Kupujący nie płaci podatku 2% PCC.
-
Oferta z rynku pierwotnego
-
ul. Henryka Sienkiewicza, Legnica
-
Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 108 m² wybudowany w 2026 roku
-
Działka 350 m²
-
Garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Materiał budowy pustak ceramiczny
-
Dach dachówka
-
Okna plastikowe
-
Media kanalizacja, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
160000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż