Dom na sprzedaż
ul. Polna Kobierzyce

dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 2
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 3
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 4
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 5
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 6
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 7
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 8
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 9
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 10
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 11
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 12
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 13
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 14
dom wolnostojący, 11 pokoi Kobierzyce, ul. Polna. Zdjęcie 15

Dom na sprzedaż Kobierzyce ul. Polna

1 199 700
5 041 zł/m²
238
11 pok.
Kobierzyce, Polna - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

??????????? ??????????? / For details in English language call us or contact via e-mail / SMS / WhatsApp / Viber / Telegram

Na sprzedaż funkcjonalny, trzykondygnacyjny dom wolnostojący o metrażu 238 m2 z dużą działką 900 m2 w Kobierzycach przy ul. Polnej, położony w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy - z szybkim dojazdem do Wrocławia, trasy A4 oraz pobliskich stref przemysłowych. Nieruchomość daje szerokie możliwości aranżacyjne: idealna dla dużej rodziny, dwóch rodzin (dwa lokale), pod wynajem lub działalność inwestycyjną. Dom jest zaprojektowany tak, aby wygodnie funkcjonowały w nim dwa niezależne lokale - co ułatwia zarówno codzienne użytkowanie, jak i wynajem. Pomieszczenia są jasne, ustawne i praktycznie rozplanowane.

Układ i funkcjonalność:
Parter:
wiatrołap + 2 korytarze
aneks kuchenny + osobna kuchnia
6 pokoi
1 łazienka

Piętro:
wiatrołap
klatka schodowa
kuchnia
5 pokoi
3 łazienki
1 toaleta

Dodatkowe atuty:
balkon z widokiem na ogród
pralnia i suszarnia na poddaszu
duża działka z potencjałem na wygodne miejsca parkingowe
3 korytarze (w tym jeden z aneksem kuchennym)
2 oddzielne wejścia - większa prywatność i wygoda

Cena: 1 199 700 złotych

Estate Brokers
Doradca ds. Nieruchomości
Dmytro Popov
[numer]

Feel free to call us or write for all details in your native language!

Poniższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • ul. Polna, Kobierzyce, powiat wrocławski  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 238 m², 11 pokoi wybudowany w 1980 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 900 m²  
  • Ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy cegła
  • Okna plastikowe
  • Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
240000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat