Ogłoszenie usunięte

Kalisz Dobrzec

dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Kalisz Dobrzec · 1 600 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący, 6 pokoi Kalisz Dobrzec. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 6 pokoi Kalisz Dobrzec. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 48 000 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 300 m2, z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku. Usytuowany w spokojnej okolicy zlokalizowany w Kalisz Dobrzec. Dom wybudowany w 2020 roku.
Rozkład pomieszczeń parter: wiatrołap, salon z wyjściem na taras, kuchnia, 3 pokoje, dwie łazienki jedna łazienka z wanną druga prsznicem oraz WC. Kuchnia w pełni wyposażona w lodówkę, piekarnik, mikrofalówkę, zmywarkę, płytę indukcyjną, okap. Dom wybudowany z cegły Porotherm, okna trzyszybowe z roletami elektrycznymi w kolorze antracyt, drzwi wejściowe antywłamaniowe, dach pokryty dachówką ceramiczną , izolacja termiczna styropian 17cm.
Poddasze: duży hol, siłownia, 2 pokoje, spiżarnia, suszarnia
Strych: 50 m2
Garaż dwustanowiskowy w bryle budynku, dodatkowo garaż z płyty warstwowej na ogrodzie 24 m2 z bramą elektryczną na pilota. Parter ogrzewanie podłogowe ze sterownikami w każdym pomieszczeniu z możliwością sterowania z telefonu, piętro grzejniki, kotłownia z piecm ekologicznym na gaz.
Ogród podlewanie ogrodowe ze zbiornikiem na deszczówkę w ziemi.
Media: woda, prąd, kanalizacja, internet światłowodowy
Dom gotowy do zamieszkania.
W pobliżu zabudowa jednorodzinna, przystanek autobusowy, sklep, paczkomat, szkoła podstawowa, przedszkole, Kościół, stajnia, cicha i spokojna okolica.

  • Kalisz Dobrzec
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 300 m², 6 pokoi, wybudowany w 2020 roku
  • Działka 761 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Taras, garaż
  • Materiał budowy: pustak, dach: dachówka
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: murowane
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka