Dom na sprzedaż Kalisz ul. Żwirki i Wigury
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni mieszkalnej 237,19 m², położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1949 m², zlokalizowanej w prestiżowej i dobrze skomunikowanej części Kalisza – przy ul. Żwirki i Wigury.
Nieruchomość została wyposażona w nowoczesne panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, a także posiada bardzo dużą pompę ciepła, co gwarantuje wyjątkowo niskie koszty eksploatacji oraz pełen komfort użytkowania przez cały rok.
Układ domu Powierzchnia została podzielona na strefy, które umożliwiają wygodne życie rodzinne, prowadzenie działalności gospodarczej. NA TERENIE DZIAŁKI ZNAJDUJE SIĘ STUDNIA Z HYDROFOREM. Odświeżenie domu miało miejsce 5 lat temu.
Część mieszkalna – 237,19 m²
Przestronne wnętrza rozmieszczone na kilku kondygnacjach obejmują m.in. salon, kuchnię, gabinet, sypialnie, łazienki, garderoby i komunikację. Rozkład pomieszczeń zapewnia wygodę oraz możliwość adaptacji zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
Dwa lokale użytkowe – łącznie 49,67 m²
Idealne do prowadzenia działalności biurowej, usługowej lub gabinetu. Każdy z lokali posiada niezależne wejście, co zapewnia prywatność i wygodę.
Zaplecze gospodarcze – 106,16 m²
Składa się z licznych magazynów, schowków oraz kotłowni. To przestrzeń, która doskonale sprawdzi się jako miejsce przechowywania lub dodatkowej działalności gospodarczej.
Garaż – 21,32 m²
Zlokalizowany w bryle budynku, z bezpośrednim dostępem do części mieszkalnej.
Klientom kupującym gwarantujemy bezpłatną weryfikację zdolności kredytowej, dodatkowe zniżki na kredyty hipoteczne ze względu na stałą współpracę z doradcą kredytowym oraz zniżki na usługi notarialne.
KONTAKT: +69
Forma własności: PEŁNA WŁASNOŚĆ Z KW
Układ pomieszczeń (wymiary dostępne w zdjęciach):
Wysoki Parter:
Salon z kominkiem na drewno oraz wyjściem na taras i ogród (ekspozycja okien na trzy kierunki świata),Oddzielna kuchniaPokójSpiżarniaW.C.Przedpokój
Półpiętro:
KorytarzŁazienka2 sypialnie
Piętro
Korytarz2 sypialniestrych użytkowygarderobałazienka
Dodatkowe pomieszczenia
- 2 lokale użytkowe oraz poczekalnia z WC
-Zaplecze gospodarcze z licznymi schowkami i magazynami.
Wyposażenie i udogodnienia:
ogródDwustanowiskowy garaż w bryle budynku.
Atuty nieruchomościNowoczesna instalacja fotowoltaiczna,Duża pompa ciepła – niskie koszty eksploatacji,
Przestronna działka 1949 m², dająca wiele możliwości aranżacyjnych,
Funkcjonalny podział: mieszkanie, lokale użytkowe, magazyny, garaż,
Atrakcyjna lokalizacja w Kaliszu – szybki dojazd do centrum, a jednocześnie cisza i spokój.
Ta nieruchomość to idealna propozycja zarówno dla osób prywatnych poszukujących wygodnego i oszczędnego domu, jak i dla inwestorów, którzy chcieliby połączyć życie rodzinne z prowadzeniem biznesu.
Amadeusz Zarzycki
-
ul. Żwirki i Wigury, Kalisz
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 237,19 m², 8 pokoi wybudowany w 2003 roku
-
Działka 1 949 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
-
Garaż
-
Ogrzewanie pompa ciepła
-
Materiał budowy pustak
-
Dach dachówka
-
Okna plastikowe
-
Dojazd asfalt
-
Media kanalizacja, prąd, gaz
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
260000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż