Gdańsk Karczemki
ul. Azaliowa
bliźniak na sprzedaż Bez pośrednika

bliźniak, 4 pokoje Gdańsk Karczemki, ul. Azaliowa
Cena
1 299 000
Powierzchnia
113
Cena za m²
11 496
Pow. działki
317
Rok budowy
2016
Gdańsk Karczemki · 1 299 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

bliźniak, 4 pokoje Gdańsk Karczemki, ul. Azaliowa. Zdjęcie 1
bliźniak, 4 pokoje Gdańsk Karczemki, ul. Azaliowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 39 000 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112,95 m2. z działką o powierzchni 317m2.

Na parterze od południowej strony znajduje się duży salon z otwartą kuchnią, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze.
Na piętrze trzy sypialnie oraz duża łazienka z wanną i prysznicem.
Przestrzenie dają duże możliwości własnej aranżacji.

Dom jest wykończony materiałami wysokiej jakości, na ścianie naturalna cegła, schody dębowe, podstopnie drewniane, armatura Tres, Kermi.
Ogrodzona, kameralna, zagospodarowana działka. Trawnik, żywopłot, obsadzona krzewami i drzewkami ozdobnymi, przy domu duży taras z kostki rustykalnej.

Nieruchomość położona jest w dobrej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.
Dobry dojazd samochodem oraz komunikacją miejską prawie pod sam dom. Niedaleko przystanki PKM.
Na tej samej ulicy szkoła z ogólnodostępnym basenem i boiskami oraz przedszkola.
W okolicy sklepy Lidl, Biedronka, Aldi, Żabka, Rossmann, Apteki, Gabinety Stomatologiczne, Przychodnia, Pizzerie, Restauracje, MC Donald. Blisko Auchan, Decathlon, Leroy Merlin.
W odległości kilku minut pieszo lasy z trasami rowerowymi i spacerowymi.

Dom położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych o niezbyt gęstej zabudowie. Przed domem dwa własne miejsca parkingowe i przed ogródek, możliwość postawienia wiaty, zadaszenia, budynku gospodarczego, garażu, zrobienia dodatkowych miejsc postojowych.
Dom energooszczędny, wybudowany w 2016r. z wysokiej jakości materiałów, bardzo dobrze ocieplony, okna 3-szybowe, dachówka betonowa. Ogrzewany pompą ciepła marki Viessmann z instalacją ogrzewania podłogowego. Wyposażony w wentylację z odzyskiem ciepła (rekuperację), kominek kaflowy z zamkniętą komorą spalania i dopływem powietrza z zewnątrz dedykowany do domów z rekuperacją. Dom posiada instalacje podtynkowe RTV w każdym pokoju, instalację alarmową, instalację domofonową, światłowód.

  • ul. Azaliowa, Gdańsk Karczemki
  • Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 113 m², 4 pokoje, wybudowany w 2016 roku
  • Działka 317 m²
  • Budynek w stanie wysoki standard
  • Cena do negocjacji
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.