Dom na sprzedaż bez pośredników
Stogi Gdańsk

NOWA OFERTA
dom wolnostojący Gdańsk Stogi. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Gdańsk Stogi

375 000
5 357 zł/m²
70
Gdańsk Stogi - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam dom całoroczny na działce ROD - Gdańsk Stogi.

Na sprzedaż oferuję dom całoroczny o powierzchni 70 m², położony na działce o powierzchni 300 m² w malowniczej i spokojnej okolicy - Gdańsk Stogi.

Parametry nieruchomości:
Powierzchnia domu: 70 m²
Powierzchnia działki: 300 m²
Woda miejska
Prąd
Szambo
Dom całoroczny - idealny zarówno do zamieszkania, jak i wypoczynku
Teren ROD (Rodzinne Ogrody Działkowe)

Lokalizacja:
Zaledwie 2 km do plaży
2 km do starówki Gdańska
Świetna komunikacja i szybki dojazd do centrum.

Idealna opcja dla osób szukających spokojnego miejsca w mieście, blisko natury i morza!
Dla tych, którzy cenią komfort, ciszę i jakość.
Jeśli szukasz miejsca, w którym po prostu będzie Ci dobrze - to jest to.
Zamieszkaj tam, gdzie inni marzą, żeby odpocząć.
Wybierz jakość - dla siebie, dla swojej rodziny.

Cena: 375000 zł

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo!

  • Gdańsk Stogi  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 70 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 306 m²  
  • Budynek w stanie do zamieszkania  
  • Media woda, szambo, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
75000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat