Dom na sprzedaż bez pośredników Chełm Dyrekcja ul. Kolejowa
Ogłoszenie promowane - możesz skontaktować się z właścicielem za darmo.
Dom oddany do użytku w 1971 r. Powierzchnia użytkowa parteru i piętra 103 m2 (wys. 2,55 m), kuchnia, 5 pokoi bez skosów, 2 łazienki (parter, piętro), sucha piwnica z pralnią, okna w podpiwniczeniu (50 m2, wys. 2 m). Żelbetowe stropy.
Ogrzewanie gazem z sieci. Miedziane instalacje elektryczna i grzewcza. Duże okna po stronie wschodniej i południowej.
Podłoga w kuchni z sosnowych desek, a w pokojach dębowy parkiet w dobrym stanie.
Łazienki do remontu, kuchnia do wyposażenia. Reszta pomieszczeń najwyżej do odświeżenia. Oferowany bez mebli, mimo że na niektórych zdjęciach jeszcze je widać.
Osobno garaż z kanałem (1976 r. – 21 m2, wys. 2,30 m) i z przejściem do komórki (17 m2, wys. 2,30). Stoi vis a vis bramy wjazdowej. Wjazd bezpośrednio z drogi osiedlowej z miejscem do zaparkowania przed bramą.
Działka o pow. 972 m2. Duży ogród z kilkoma starszymi nasadzeniami (wśród nich okazała wiśnia), dającymi cień i prywatność. Trawnik z kwitnącymi roślinami i przestrzenią na nowocześniejszą aranżację.
Baza pod rezydencję z ogrodem w centrum miasta. Potencjał miejsca pokazuje wizualizacja w galerii zdjęć. Warunki do prowadzenia działalności usługowej z możliwością wydzielenia niezależnego wejścia i miejsc parkingowych (na objętej ofertą działce 251/11).
Spokojne miejsce w sercu osiedla Dyrekcja Dolna z zabudową jednorodzinną, przemieszaną z niskimi blokami mieszkalnymi. Bliskość przedszkola, szkół, punktów usługowych, sklepów, lokali gastronomicznych, komunikacji i głównych arterii miasta.
-
ul. Kolejowa, Chełm Dyrekcja
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 153 m², 5 pokoi wybudowany w 1971 roku
-
Działka 972 m², długość działki: 9 m, szerokość działki: 9 m
-
Budynek z poddaszem, w stanie do częściowego remontu, z osobną kuchnią
-
Taras, piwnica, garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Materiał budowy pustak
-
Dach blacha
-
Okna plastikowe
-
Dojazd utwardzony
-
Ogrodzenie metalowe
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Wyposażenie internet
-
Cena do negocjacji
-
Świadectwo Energetyczne SCHE/****/***/2026 EU: 126.34, EK: 192.65, EP: 216.87, Jednostkowa wielkość emisji: 0.0402
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
119000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż